Metehan Mühendislik

Metahan, Türkiye’de ve dünyada gerek yapı, gerekse endüstriyel sanayi projelerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bugüne kadar faaliyetlerini inşaat,  müteahhitlik ve gayrimenkul alımı-satımı alanında sürdürmekte olup, birçok projeye imza atarak kısa sürede başarıya ulaşmıştır.

Ayrıca endüstriyel sanayi projelerindeki refrakter ve fireproofing uygulamalarında ve şantiye yönetimi konusunda 2002 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı projelerinde görev almış ve almaya da devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde, proje departmanında inşaat mühendisi ve mimar, inşaat departmanında inşaat mühendisi, inşaat formeni, usta ve yardımcı işçi, gayrimenkul departmanında ise uzman kadromuzun yeterli sayıda bulunması taahhütünü üstlendiğimiz işleri, zamanında ve sorunsuz olarak bitirmemizi sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.

Ayrıca endüstriyel sanayi projelerinde, refrakter ve fireproofing uygulamalarında müşterisinin aklına gelen ilk dost şirket olmaktır.

Amacımız

Metehan, müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmetle sunmayı amaçlar.

Değerlerimiz

·          Yaşamın, canlılarla ve kurumlarla devamı önemlidir.

·          Çalışanlar inisiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.

·          İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.

·          Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.

·          Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir.

 

Kalite Politikamız

·          Tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm hizmetlerde müşterisinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan ve kaliteyi en üst seviyede sağlamayı hedef alan anlayışıyla taahhütlerini gerçekleştirmek.

·          Çalışanların sürekli eğitilmesi ve yönetim faaliyetlerine katkılarıyla takım ruhu kazandırmak.

·          Sürekli iyileştirme felsefesiyle kalite seviyesini artırmak.

·          Kalite ve yönetim hedeflerini dünya üzerinde oluşturmak ve pazar olarak bütün dünyayı görmek.